O nás

Kdo za KARAVANJEDE.cz stojí?

Honza a Lenka Danielovi z Českých Budějovic

Když Honza navrhnul, že by mohli koupit první SMART karavan, byl to vlastně další logický krok po zkušenostech s vestavbou do auta v předchozích dvou sezónách. Se spaním maximální spokojenost, ale postrádali jsme možnost zanechat příbytek v kempu a vyrazit na výlet jen s autem.
Pronájem prvního SMART karavanu se rychle překlenul do prodeje a postupně do výhradního zastupování značky DECAMP v České republice a na Slovensku. „Tuhle značku jsem si vybral sám. Na první pohled zaujal kvalitním provedením. "Když Vám pod rukama projde pár karavanů, poznáte rozdíl v kvalitě použitých materiálů nebo zpracování.  Je velký rozdíl, když si pořídíte na oko líbivý karavan z tenkého „papundeklu“, spoje na sebe nesedí a za pár let zjistíte, že Vám kastle shnila“, říká Honza.

Když jsme zakládali značku KARAVAN JEDE s.r.o., jedním z důvodů byl návrat ke skutečným prožitkům. Proč se životem hnát po šedivé dálnici, když člověk může jet klidnou rozkvetlou krajinou? Chtěli jsme, aby si lidé (kromě zážitku z komfortního cestování a vědomí, že se mají, na koho obrátit) odnesli i pocit osobního zklidnění a nabrání sil, protože se SMART karavanem je to stejné jako se vztahem: pro pohodlnou jízdu potřebujete spolehlivého partnera.

Desítky klientů

Naši zákazníci se opakovaně vrací pro zapůjčení karavnanu, někteří z nich se díky nám do karavnu zamilovali na tolik, že si jej u nás pořídili. 

Desítky karavanů

Čím více karavanů zkoušíme, tím se naše zkušenosti rozrůstají. "Pod  rukama" už nám prošlo mnoho typů, výbav nebo barev, víme, na co se při pořizování nebo půjčování karavanu zaměřit. Rádi poradíme i Vám.

3 plně vyprodané sezóny

A už se připravujeme na další. Připravujeme pro Vás nové typy karavanů. 

Jak vypadá
služba od nás?

Spolehlivost

Všechny karavany kontrolujeme.  Při pronájmu a před každým dalším půjčením vždy ověříme, že karavan je bezpečný a čistý. Při prodeji zkontrolujeme kvalitu, včetně vybavenosti objednanými doplňky.

Fér jednání

Na čem se domluvíme, to platí. Jsme v kontaktu jak s Vámi, tak se svými dodavateli. V případě změny včas informujeme obě strany, abychom dosáhli maximální spokojenosti.

Pohoda

Žádná zbytečná omezení. Jsme na příjmu téměř neustále. A když nestihneme zvednout telefon, co nejdříve Vám zavoláme zpět.

Přesnost

Návody, smlouvy, správně vystavené faktury. To vše pro Vás máme připravené.

Žijte trochu, lidi

Kolikrát jste za poslední dobu vstávali a těšili se na výhled? Kdy naposledy jste zažili nějaké dobrodružství s těmi, které máte rádi? Žijme trochu! Štěstí a radost je neustále nadosah.

Často kladené dotazy

Mohu jet s karavanem do zahraničí?

Samozřejmě. Výběr destinace, trasa a směr už je jen na Vás:)

Co a kdy platím?

Vratná kauce
Při převzetí karavanu zákazník skládá vratnou kauci ve výši Kč 10.000. Tato částka se po navrácení nepoškozeného karavanu ihned vrací.

Fakturace
Po zarezervování termínu Vám zašleme fakturu. Když se rozhodnete pro úhradu 7 a více týdnů, před vypůjčením karavanu, obdržíte slevu 5 %. Standardní výši faktury hradíte nejpozději 5 týdnů před vypůjčením karavanu.

Co když si rezervaci rozmyslíte?
Při zrušení rezervace max. 8 týdnů před vypůjčením je storno bez poplatku. 

Poplatky za stornování 
20% při stornu během 4. až 2. týdne před vypůjčením
30% při stornu během 1. týdne
50 % při nevyzvednutí karavanu 
 

Co když Vám plány na dovolenou skříží nemoc?
V případě zdravotních potíží nabídneme zákazníkovi bezplatně nový termín za předpokladu, že doloží potvrzení od lékaře.

Jak je to s pojištěním?

Všechny karavany jsou pojištěné pojistkou POV a HAV.

Kde si karavan vyzvednu?

Karavan si vyzvednete v ulici U Cihelny 2051/13, České Budějovice. Přesnou lokaci najdete zde nebo v ulici Háje 261, Příbram